14 днів тим, хто оберігає нас 365 днів на рік. Uklon та «Повернись живим» збирають кошти для армії.

Дo Дня зaxисників тa зaxисниць Укрaїни oнлaйн-сeрвіс виклику aвтo Uklon тa блaгoдійний фoнд «Пoвeрнись живим» прoвoдять спільну кaмпaнію нa підтримку укрaїнськиx військoвиx.

«14 днів интересах зaxисників» – цe кoмунікaційний прoeкт зі збoру кoштів нa мoбільні комплекси спостереження на українських військових, які захищають нашу незалежність сьогодні.

З 1-го за 14 жовтня кожен бажаючий може дізнатися більше та долучитися прежде акції через розділ “Новини” у додатку Uklon. Також сверху цей період онлайн-сервіс поширив QR-коди з посиланням в проект в своїх автівках у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові. Одн з тим Uklon планує нагадати всім своїм користувачам для таку можливість безпосередньо в День захисника України.

«Ми в Uklon чітко визначаємо свою українську ідентичність і без- можемо залишатися байдужими до того, що нам важливо. У 2014-ому, в побудьте здесь, коли складно було всім, у нас никак не було іншого варіанту, окрім як підтримувати ресурсами українську армію. Донині ми щороку співпрацюємо з БФ «Повернись живим» і никак не збираємося змінювати цей вектор, поки країна перебуває у військовому конфлікті», – розповідає співзасновник та операційний президент компанії Uklon Сергій Смусь.

Коль акція завершиться, Uklon долучиться предварительно допомоги власним внеском.

Крім того, 14 жовтня сервіс додатково організує понедельник безкоштовної доставки для ветеранських бізнесів.

Зі свого боку хозяин благодійного фонду «Повернись живим» Тарасий Чмут наголошує, що країні потрібна сильна та компетентна армія: «Ми розбудовуємо її – підсилюємо сучасним обладнанням, що допомагає зберігати життя військових та стримувати противника. Навчаємо військових снайпінгу, точній стрільбі з закритих позицій, мінній безпеці, методам застосування БПЛА. Це було б неможливо минус соціально відповідального бізнесу, який підтримує і благодійників, і військових».

Допомогти своїм внеском можна тута: https://14days.savelife.in.ua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.