Рено Центр Дніпропетровськ: Всеукраїнська дилерська конференція «Українська Мрія Renault. Змінюючи стереотипи»

Нaвeсні 2017 рoку відбулaся дилeрськa кoнфeрeнція Renault, нa якій були підвeдeні підсумки рoбoти дилeрськoї мeрeжі в 2016 рoці. Oсoбливістю кoнфeрeнції стaлo eксклюзивнe місцe прoвeдeння зaxoду. Впeршe кoмпaнія «Рeнo Укрaїнa» зібрaлa керівників офіційної дилерської мережі на борту найбільшого літака в світі — Ан-225 "Мрія".

 

Назва дилерської конференції "Українська мрія Renault" стала символічним відображенням результатів компанії "Рено Україна", досягнутих в 2016 році. Будучи потужним гравцем і лідером автомобільного ринку, в 2016 році бренд Renault закріпив за собою лідерські позиції і другий рік поспіль посів перше місце на автомобільному ринку України з часткою 10,9%.

 

Особливістю конференції стало зовсім особливе і незвичайне місце проведення — кабіна літака Ан-225 "Мрія".

Ан-225 "Мрія" — гордість України! Цей унікальний літак є найбільшим транспортним літаком, який був розроблений фахівцями ДП "Антонов". Максимальна злітна вага Ан-225 — 640 тон.

 

Власники дилерських центрів і команда Renault були дуже здивовані обраному місцю, так як заздалегідь воно не анонсувалося. Незвичайна дилерська конференція "Українська мрія Renault", що зібрала під своїм крилом понад 120 представників дилерської мережі по всій Україні, надихнула команду і партнерів Renault на пошук унікальних можливостей в бізнесі в кожному куточку нашої країни.

Унікальна концепція конференції — "Українська мрія Renault" отримала перше місце в конкурсі UKRAINIAN EVENT AWARDS (2017) в категорії "Кращий конгрес/конференція".

 

В 2016 р. бренд RENAULT посів 1ше місце на автомобільному ринку України з часткою 10,9%. Два роки поспіль компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки новому поколінню автомобілів Renault, широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Finance і кваліфікованій дилерській мережі.

Автосалон Рено Центр Дніпропетровськ

Адрес: г. Днепр, Запорожское шоссе, 25а

Тел.: (056) 790-37-57, (067) 544-04-03

Время работы: с 9.00 до 19.00

E-mail: salon@single.dp.ua

WEB: renault.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.