RENAULT TRUCKS здійснила поставку серійної версії електровантажівки RENAULT D Z.E. компанії DELANCHY GROUP

Трaнспoртнa кoмпaнія Delanchy, якa з 2017 рoку викoристoвує для пeрeвeзeнь пeрeдсeрійну модель електричної вантажівки Renault серії D, отримала першу серійну модель Renault серії D Z.E.

Компанії Delanchy Group та Renault Trucks продовжують співпрацювати з метою  забезпечення екологічної безпеки при перевезенні вантажів. Транспортна компанія, яка з 2017 року використовує для перевезень передсерійну модель повністю електричної вантажівки Renault серії D, щойно отримала першу серійну модель Renault серії D Z.E.

Компанії Renault Trucks та Delanchy Group працюють разом понад п’ятдесят років з питань збереження якості повітря при здійсненні вантажних перевезень.

 

Починаючи з 2017 року, перевізник Delanchy Group використовує 13-тонну передсерійну модель повністю електричної вантажівки Renault серії D для щоденних поставок товарів до магазину Les Halles de Lyon – Paul Bocuse (Ліон, Франція). Перевезення здійснюються у різні проміжки часу, щоб не порушувати тишу і спокій місцевих жителів.

 

Для транспортної компанії Delanchy Group, як і для компанії Renault Trucks, важливо, щоб міський транспорт швидше переходив на використання електричної енергії з метою покращення якості життя у міських центрах та зменшення глобальних обсягів викидів CO2, тому компанія, що спеціалізується на здійсненні рефрижераторних перевезень, вирішила замовити першу 16-тонну вантажівку моделі Renault Trucks D Z.E., що виготовлятиметься на заводі Renault Trucks у Бленвіль-сюр-Орн у Нормандії (Франція):

"Як компанія-підрядник з перевезення вантажів, що має на меті використання електротранспортних засобів, ми зацікавлені брати участь у вирішенні проблем постачання охолоджених продуктів до міських центрів, забезпечуючи при цьому нульові викиди", – пояснює Яніг Рено (Yannig Renault), технічний директор компанії Delanchy Group. "Ми змогли протестувати та підтвердити цю технологію при використанні передсерійної моделі повністю електричної вантажівки Renault серії D, яка задовольняла нас як з точки зору її використання, так і технічного обслуговування. Наші співробітники та клієнти рівною мірою задоволені тим, що компанія Delanchy Group підтвердила свою прихильність до використання електротранспортних засобів, замовивши найпершу модель електро-вантажівки серії Renault серії D Z.E.. Цей другий електромобіль приєднається до нашого автопарку і тим самим допоможе привнести справжню 'енергетичну суміш' у вирішення наших транспортних проблем".

Для автопарку компанії Delanchy Group, що складається з 1000 транспортних засобів, це перша модель Renault серії D Z.E., яка приєднається до 340 вантажних автомобілів, що використовуються для постачання товарів.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.