Обираємо кращу першу машину

Якщо ви тільки-но отримали права, то тепер напевно задумались над тим, яку ж машину обрати для першого в вашому житті користування, щоб воно було комфортним та безпечним. Перш за все ви повинні вирішити, буде це нова машина чи як в народі кажуть «вживана». Щоб визначитися з класом майбутнього авто, потрібно розуміти, з якою ціллю ви будете його використовувати. Малолітражні авто А чи В класу підійдуть для мешканців міста. Вони дуже економні. Якщо ви не плануєте економити на обслуговуванні автомобіля, сміливо обирайте великий седан. Для тих, хто має велику сім`ю, ми радимо обирати мінівен або мікроавтобус.

А для жителів селища буде корисним придбанням пікап. Кросовери є універсальним варіантом. Вони мають збільшений кліренс, а інколи, повний привід. Вони зараз найпопулярніші, їх розміри можуть бути як маленькими, так і великими. Не зациклюйтесь на певному бренді. Розглядайте всі існуючі пропозиції.

Коли ви зупинилися на певному класі, тепер вирішуйте, новою буде машина чи вживаною. На нову машину ви звичайно витратите вдвічі більше грошей, але вона рідко ламається та й ремонт покриється гарантією. Але є звичайно суттєвий недолік. Авто, яке виїжджає з салону, одразу втрачає 20 % вартості і так кожен рік. Тобто якщо ви вирішите його продати, ціна буде значно меншою від тієї, за яку ви це авто купили. Вживане авто звичайно коштує значно менше, але приблизно пів ціни самого авто ви віддасте на його обслуговування, бо такі автомобілі часто ламаються. Одже пам`ятайте, якщо ви придбали автомобіль, у якого пробіг 200 тис. км і більше, будьте готові на додаткові немалі витрати.

Далі ви визначитесь стосовно свого досвіду на дорозі та зважаючи на це придбаєте учбове авто чи ідеальне вживане. Але якщо ви тільки отримали права, дрібні аварії можуть завдавати вам незручностей та додаткових витрат. Цієї ситуації можна уникнути лише дуже уважним керуванням. Якщо ви вирішили придбати автомобіль, обстежуйте його лише при денному світлі, бо навіть у салонах вам можуть продати перефарбовану модель. Машину також краще купувати взимку, коли попит найменший і ціни падають, як на вживані, так і на салонні моделі.

Якщо ви купуєте машину з салону, не підписуйте нічого, поки не оглянете її особисто. На купівлю вживаної моделі краще йти з людиною, яка знається на автомобілях та зможе виявити, чи була заміна якихось деталей, чи фарбували автомобіль додатково, чи є корозія та іржа.

Нарешті найважливішим критерієм вибору є країна-виробник. Десятиліттями на ринку панують німецькі автомобілі. З якості, надійності, тривалості роботи їх ще ніхто не перестрибнув. Це славнозвісні Мерседес, БМВ, Фольксваген, Ауді та Опель. Дуже гарно зарекомендувало себе дочірнє підприємство Фольксваген—Шкода Авто, що випустили дуже гарний сімейний автомобіль для міського користування—Шкода Кодіак. Детальніше почитати про характеристики автомобіля можна завітавши на https://www.skoda-kiev.com.ua/models/kodiaq. Також автолюбителі віддають перевагу шведам—Вольво та Сааб. Японські та корейські машини дуже якісні, економні та доступні, що робить їх дуже популярними.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.