Коли у дошкільняти вперше заболить зуб, то батьки з острахом чекають відвідин стоматолога. Але такий візит необхідний, оскільки лікування молочних зубів допомагає зберегти естетичний ряд, сформувати правильний прикус, розвивати мовленнєві навички.
Чому важливо звертатися до спеціаліста до першого больового синдрому
На сьогодні стоматологія Лівобережна пропонує послуги дитячого фахівця, який користується сучасними методиками лікування та швидко знаходить спільну мову з маленькими пацієнтами. Дитячі стоматологи наголошують, що перші відвідини кабінету стоматологічної допомоги мають бути ознайомлювальними, щоб надалі дитина спокійно ставилася до лікування.
Важливий і настрій батьків, які є прикладом для наслідування. Якщо мама чи тато зберігатимуть спокій, то і дитина зможе адекватно сприймати огляд та терапію. Київська стоматологія Лівобережна гарантує високий рівень сервісу, можливість пройти лікування без черг та в одному кабінеті.
Користь профілактичних оглядів дитини
Часто батьки ігнорують профілактичні візити до випадіння молочних зубів та появи постійних. Це помилкова позиція, оскільки так лікар не бачить перших ознак карієсу, які можна зупинити на стадії розвитку білої плями. Для того, щоб вилікувати початковий карієс тимчасових зубів, широко використовується спеціальний препарат. Метод терапії полягає в тому, щоб просочити змінену ділянку розчином, який закриває поверхню емалі та зупиняє розвиток патологічного процесу. Базова перевага в тому, що процедура виключає використання бормашини та препарування тканин.
Знеболювальні методики
Щоб провести детальний огляд та пролікувати молочний зуб, лікар використовує спеціальну анестезію. Без такої процедури можна тільки видаляти зуб, що сильно хитається. Складніші випадки потребують знеболення, особливо коли дитина не може самостійно заспокоїтися, виконувати рекомендацій лікаря. Сучасні варіанти анестезії дозволяють мінімізувати шкоду для організму та обрати максимально зручний та безболісний варіант введення.
Основні помилки батьків
Часто страх перед стоматологічним кріслом формується ще до перших відвідин лікаря. Щоб запобігти такому сценарію, батькам не варто:
- лякати дитину больовими відчуттями, попереджати, що обов’язково треба терпіти;
- згадувати власний негативний досвід, розповідати про нього у присутності малечі;
- хвилюватися, бо такий настрій передається і маленькому пацієнту.