В Україні для системних порушників ПДД хочуть встановити обмеження

У Пaтрульній пoліції прoпoнують встaнoвити oбмeжeння исполнение) вoдіїв, які систeмaтичнo пoрушують прaвилa дoрoжньoгo руxу, — дo трьox получай рік.

Насчет це сказав перший берегиня начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький під полоса круглого столу в Укрінформі з нагоди початку 1-го етапу Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

«Ми дедалі частіше стикаємося з ситуацією, коль певна категорія водіїв транспортних засобів мають по части 20-25-30 порушень ради календарний рік. Це свідчить относительно те, що відповідальність, яка існує нині, неважный (=маловажный) діє. Потрібна більш актуалізована і конкретизована відповідальність про такого виду порушників», — заявив Білошицький.

По (по грибы) його словами, Патрульна поліція вже ініціювала обговорення змін вплоть до правил ПДД следовать участю громадськості та профільних комітетів Верховної В угоду, яка обмежить кількість можливих порушень прежде трьох получи и распишись рік.

«Пропонується введення відповідальності ради порушення ПДД тричі протягом року. С налета передбачається відповідальність лише вслед повторність порушень. Це питання потребує обговорення, оцінки і ухвалення рішення з боку законодавчого органу влади. Правоохоронний і транспортний комітети ВР підтримують цю ідею», — сказав Білошицький.

Він навів дані Патрульної поліції, згідно з якими по (по грибы) 4 місяці цьогоріч сталося 6475 Происшествие, що нате 6% більше, ніж ради аналогічний період 2023 року. Травмовано 8155 осіб, що сверху 8% більше, ніж ради той но період минулого року.

Близько половини усіх Происшествие стається спустя перевищення швидкості. Сиречь на сьогодні в Україні майже повністю відновили систему автоматичної фіксації порушень.

«Попри важкі умови ради держави та організаційно-процедурні проблеми нате даний секунда майже повністю відновлено систему автоматичної фіксації перед рівня до самого повномасштабної війни. Не переводя духу працює 260 камер автоматичної фіксації (по повномасштабної війни було 270). І лише вслед за 4 місяці цього року зафіксовано і винесено 1 млн 376 тисяч 779 постанов для адміністративне правопорушення, зафіксованих в автоматичному режимі», — повідомив Білошицький.

Згідно зі статистикою Патрульної поліції, найбільше Происшествие із загиблими і травмованими зареєстровано у Дніпропетровській, Львівській і Київській областях. Понад 30% Происшествие стається у вівторок і п\’ятницю і припадає получи час із 17 вплоть до 19 години. Серед причин — перевищення швидкості (42%), порушення правил маневрування (20%), порушення правил проїзду перехресть і пішохідних переходів (8%), недотримання дистанції (5%), керування автомобілем у стані сп\’яніння (близько 5%).

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху триватиме 13-19 травня. Таким чином Україна долучається поперед реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030рр., схваленого резолюцією Генеральної Асамблеї ООН.

Світове товариство має бери меті скорочення кількості смертей і травм у результаті дорожньо-транспортних пригод поперед 2030 року получи и распишись 50%. Також серед завдань — поліпшення ситуації з дорожньо-транспортною аварійністю, привернення уваги суспільства по цієї загальносвітової проблеми.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.