1 мільйон PEUGEOT 3008 було випущено на заводі у Сошо!

Инфoрмaция рaзмeщeнa нa прaвax рeклaмы:

Усьoгo чeрeз п\’ять рoків після зaпуску крoсoвeрa PEUGEOT 3008 другoгo пoкoління цeй aвтoмoбіль відзнaчaє вaжливe дoсягнeння – випуск 1 млн. eкзeмплярів, вирoблeниx нa зaвoді в місті Сoшo (Фрaнція). Співрoбітники підприємствa зібрaлися нaвкoлo ювілeйнoгo aвтoмoбіля PEUGEOT 3008 Hybrid4, щoб відсвяткувaти випуск мільйoннoгo крoсoвeрa, який сьoгoдні зaслужeнo стaв oдним із бeстсeлeрів Брeнду.

Вeликий успіx: кросовер PEUGEOT 3008 другого покоління вже подолав позначку 1 млн. вироблених автомобілів! Кросовер PEUGEOT 3008 розпочав свою впадина\’єру з того, що завоював небувале визнання автомобільних експертів: сімдесят шість нагород по мнению всьому світу, включаючи престижний заглавие «Автомобіль року 2017 в Європі». Слідом следовать визнанням експертів прийшла і любов покупців числом всій земній кулі: сьогодні автомобіль виробляється получай кількох заводах у різних країнах, а загальний обсяг випуску моделі перевищив 1 млн. екземплярів.

У Франції кросовер PEUGEOT 3008 є лідером свого сегменту з першого місяця виходу в ринок. На загальноєвропейському автомобільному ринку ради підсумками 2021 року він посідає друге місце у сегменті кросоверів. Також натурщица PEUGEOT 3008 має сильні позиції в Південній Європі: перше місце следовать популярністю в Португалії, друге місце в Італії та Іспанії..

Близько 65% продажів кросовера PEUGEOT 3008 припадає получай загальноєвропейський ринок. За межами Європи основними ринками збуту автомобіля PEUGEOT 3008 є Туреччина, Ізраїль, Японія, Єгипет. Понад 80% продажів припадає держи версії з автоматичною коробкою передач, майже 38% автомобілів продаються в максимальних комплектаціях – ці цифри чудово ілюструють вірність обраної стратегії upmarket і престижність позиціонування бренду PEUGEOT держи ринку..

Кросовер PEUGEOT 3008 пропонує найсучасніші технології допомоги водію, а також інноваційний салончик PEUGEOT i-Cockpit з високоякісним екраном у ролі панелі приладів і 10-дюймовим сенсорним HD-дисплеєм. Автомобіль являє собой ідеальне втілення ідеї «сила вибору»: традиційні двигуни внутрішнього згоряння либо унікальний гібрид, що заряджається, привід получай два або чотири колеса, безліч комплектацій і опцій. Незмінним залишається лише Водан пункт – задоволення від водіння у комбінації з високою ефективністю.

Кросовер PEUGEOT 3008 завоював визнання покупців у Європі та Україні завдяки своєму яскравому дизайну, відмінним ходовим якостям, широкому набору передових технологій, а також сучасному інтер\’єру. Беспричинно, салон i-Cockpit пропонує високотехнологічну та одночасно затишну атмосферу. Він дарує зовсім нове місце існування, в якому клієнти почуваються невимушено і комфортно. У результаті автомобіль PEUGEOT 3008 демонструє Водан із найвищих рівнів задоволення запитів клієнтів – як у Європі, неизвестно зачем і в Україні..

В Україні PEUGEOT 3008 пропонується у 4х комплектаціях з трьома турбодизельними двигунами получи и распишись 1,5 та 2 літри на 130, 150 та 180 кінських сил. А також доступна і топова гібридна версія PEUGEOT 3008 Hybrid4: сумарна потужність 300 к.с., повний привід, можливість руху тільки возьми електротязі! Познайомтеся ближче з кросовером PEUGEOT 3008 і переконайтеся особисто у всьому сказаному вище – чекаємо получи тест-драйві у найближчого дилера Бренду!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.